Aktualności

Byliśmy na meczu siatkówki kobiet…

W środę 23 listopada uczniowie naszej szkoły udali się do Wrocławia na mecz siatkówki plus ligi kobiet pomiędzy BKS Aluprof Bielsko-Biała a Impel Gwardia Wrocław. W wyprawie którą zorganizowali Pan Dariusz Kreczmer oraz Pan Mariusz Duda  wzięli udział „młodzi siatkarze i siatkarki” z klas IV a , I A oraz  II A., łącznie ponad 40 osób.

(zdjęcia z wyjazdu w galerii)

Wyjechaliśmy z Krobi o godzinie 16.30 gdyż mecz który miał odbyć się pierwotnie o godzinie 18.00 został przesunięty na godzinę 20.00. Całe to zamieszanie spowodowane było transmisja telewizyjną z meczu w POLSAT SPORT. Zanim dotarliśmy do hali Orbita gdzie miał odbyć się mecz „zwiedziliśmy” Mc DonaldaJ. – jak się okazało później nie była to na szczęście największa atrakcja wyjazdu.
Na trybunach pojawiliśmy się godzinę przed pierwszym gwizdkiem w meczu. Z uwagą obserwowaliśmy poszczególne elementy rozgrzewki obu drużyn. Szczególne zainteresowanie budziły zawodniczki gospodarzy a wśród nich m In. Milena Rosner (reprezentantka  Polski). Mecz rozpoczął się od ogromnej przewagi gości, które w dwóch pierwszych setach nie dały szans drużynie z Wrocławia. Dopiero set trzeci poderwał gospodarzy do walki. Zgromadzeni na trybunach kibice a wśród nich i my pomogliśmy drużynie z Wrocławia odnieść sukces w trzecim i czwartym secie. Doszło do tie breaka. W finałowej rozgrywce znów drużyna z Bielska Białej okazała się lepsza i wygrała cały mecz 3:2.
Podczas całego meczu dzięki żywiołowemu dopingowi co chwila byliśmy bohaterami telewizyjnej transmisji a nasi koledzy i koleżanki dostawali sms-y od rodziców o treści „byliście w telewizjiJ”
Po skończonym meczu wróciliśmy do Krobi szczęśliwi i pełni ambicji aby rozwijać swoje umiejętności siatkarskie.
Wyjazd na ten mecz był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Krobia za co serdecznie Dziękujemy.