Wpisany przez Małgorzata Kasprzak
wtorek, 12 lutego 2019 17:30
FOOTLOOSE......wrzuć na luz.

............to tytuł musicalu wystawianego od jakiegoś czasu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Mieli go okazję obejrzeć uczniowie, którzy biorą udział w różnych działaniach muzycznych w naszej szkole oraz na terenie lokalnego środowiska. Musical ukazuje problemy, które są bliskie uczuciom wielu młodych ludzi. Porusza tematy konfliktu pokoleń, a więc róznic w rozumieniu świata przez ludzi w różnym wieku czy też innego języka, którym posługują się rodzice i dzieci. Zakaz tańczenia, jako źródła wszelkiego zła, jest zarzewiem konfliktu w miasteczku Bomont. Świetna muzyka, choreografia, ciekawe pomysły scenograficzne spowodowały, że musical zrobił na nas ogromne wrażenie. Trwający prawie trzy godziny spektakl minął bardzo szybko. Miłą niespodzianką po jego zakończeniu było spotkanie z aktorami odgrywającymi w musicalu główne role. Spotkanie przebiegło w niezwykle serdecznej atmosferze, a pytaniom nie było końca. Zachęcam wsystkich do obejrzenia musicalu, bo warto.